Przemyków


Przemyków


Katarzyny Męczennicy

Parafia Rzymskokatolicka

Pasterka w naszej parafii

O północy na całym świecie odprawiane są  pasterki - bardzo uroczyste msze święte na Boże Narodzenie. Pasterka ma na celu upamiętnienie modlitwy pasterzy z okolic Betlejem, którzy - na wezwanie aniołów jako pierwsi złożyli hołd Dzieciątku. Przy licznym udziale Parafian oraz Gości sprawowana była pod przewodnictwem Ks. Jarosława Suleja - proboszcza parafii, Pasterka w naszej przemykowskiej świątyni.

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj16
mod_vvisit_counterWczoraj166
mod_vvisit_counterW tym tygodniu182
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień971
mod_vvisit_counterW tym miesiacu3850
mod_vvisit_counterW minionym miesiacu5241
mod_vvisit_counterWszystkich521388
Wrzesień 2018
24
Poniedziałek
04:43
BuaXua Calendar