Przemyków


Przemyków


Katarzyny Męczennicy

Parafia Rzymskokatolicka

ŚDM - młodzież z Lubaczowa przybyła do naszej Parafii

W dniu dzisiejszym grupa młodzieży z Lubaczowa( diec. Zamojsko-Lubaczowska)  przybyła do naszej Parafii w ramach ŚDM w Krakowie.  Młodzież ta spędzi w rodzinach naszej Parafii 5 dni, aby uczestniczyć w spotkaniu z Ojcem Świętym Franciszkiem i młodymi z całego świata. W grupie oprócz młodzieży jest 3 księży – Ks. Tomasz Szady, ks. Piotr Gmiterek , Ojciec Kazimierz Okrzesik oraz siostra zakonna  - Siostra  Pelagia Lucyna Mączka.

Po przybyciu pielgrzymów i modlitwie w kościele parafialnym, młodzi zostali zabrani do domów.


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj31
mod_vvisit_counterWczoraj212
mod_vvisit_counterW tym tygodniu597
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2202
mod_vvisit_counterW tym miesiacu6501
mod_vvisit_counterW minionym miesiacu5487
mod_vvisit_counterWszystkich447258
Październik 2017
BuaXua Calendar