Przemyków


Przemyków


Katarzyny Męczennicy

Parafia Rzymskokatolicka

ŚDM - młodzież z Lubaczowa przybyła do naszej Parafii

W dniu dzisiejszym grupa młodzieży z Lubaczowa( diec. Zamojsko-Lubaczowska)  przybyła do naszej Parafii w ramach ŚDM w Krakowie.  Młodzież ta spędzi w rodzinach naszej Parafii 5 dni, aby uczestniczyć w spotkaniu z Ojcem Świętym Franciszkiem i młodymi z całego świata. W grupie oprócz młodzieży jest 3 księży – Ks. Tomasz Szady, ks. Piotr Gmiterek , Ojciec Kazimierz Okrzesik oraz siostra zakonna  - Siostra  Pelagia Lucyna Mączka.

Po przybyciu pielgrzymów i modlitwie w kościele parafialnym, młodzi zostali zabrani do domów.


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj78
mod_vvisit_counterWczoraj130
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1247
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień1705
mod_vvisit_counterW tym miesiacu4545
mod_vvisit_counterW minionym miesiacu8891
mod_vvisit_counterWszystkich493388
Kwiecień 2018
BuaXua Calendar