Przemyków


Przemyków


Katarzyny Męczennicy

Parafia Rzymskokatolicka

Niedziela Zmartwychwstania

Niedziela Zmartwychwstania to zwieńczenie Wielkiego Postu. Do tego wydarzenia zmierzał nie tylko cały ten 40-dniowy okres pokuty, ale zmierza także i nasze życie. Ciężko nam sobie wyobrazić naukę Chrystusa, jego zapowiedzi odkupienia, gdyby nie jego Zmartwychwstanie. Bez większego sensu byłyby przykazania, nauki i uzdrowienia. Dlatego też Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego jest najważniejszą uroczystością każdego chrześcijanina.


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj66
mod_vvisit_counterWczoraj117
mod_vvisit_counterW tym tygodniu615
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień1411
mod_vvisit_counterW tym miesiacu3094
mod_vvisit_counterW minionym miesiacu5438
mod_vvisit_counterWszystkich510031