Przemyków


Przemyków


Katarzyny Męczennicy

Parafia Rzymskokatolicka

Niedziela Zmartwychwstania

Niedziela Zmartwychwstania to zwieńczenie Wielkiego Postu. Do tego wydarzenia zmierzał nie tylko cały ten 40-dniowy okres pokuty, ale zmierza także i nasze życie. Ciężko nam sobie wyobrazić naukę Chrystusa, jego zapowiedzi odkupienia, gdyby nie jego Zmartwychwstanie. Bez większego sensu byłyby przykazania, nauki i uzdrowienia. Dlatego też Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego jest najważniejszą uroczystością każdego chrześcijanina.


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj64
mod_vvisit_counterWczoraj494
mod_vvisit_counterW tym tygodniu558
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień1611
mod_vvisit_counterW tym miesiacu6160
mod_vvisit_counterW minionym miesiacu8178
mod_vvisit_counterWszystkich471340
Styczeń 2018
22
Poniedziałek
10:05
BuaXua Calendar