Przemyków


Przemyków


Katarzyny Męczennicy

Parafia Rzymskokatolicka

Pasterka w naszej parafii

O północy na całym świecie odprawiane są  pasterki - bardzo uroczyste msze święte na Boże Narodzenie. Pasterka ma na celu upamiętnienie modlitwy pasterzy z okolic Betlejem, którzy - na wezwanie aniołów jako pierwsi złożyli hołd Dzieciątku. Przy licznym udziale Parafian oraz Gości sprawowana była pod przewodnictwem Ks. Jarosława Suleja - proboszcza parafii, Pasterka w naszej przemykowskiej świątyni.

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj275
mod_vvisit_counterWczoraj349
mod_vvisit_counterW tym tygodniu624
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień1814
mod_vvisit_counterW tym miesiacu4530
mod_vvisit_counterW minionym miesiacu7586
mod_vvisit_counterWszystkich461532
Grudzień 2017
18
Poniedziałek
20:23
BuaXua Calendar