Przemyków


Przemyków


Katarzyny Męczennicy

Parafia Rzymskokatolicka

Niedziela modlitw za zmarłych przed odpustem MB Nieustającej Pomocy

Stało się to już tradycją, że tydzień przed odpustem na cmentarzu odprawiana jest Msza Święta. Chcemy w ten sposób włączyć także naszych zmarłych w przeżywanie tego wielkiego święta naszej parafialnej wspólnoty. Dlatego też 19 czerwca bardzo tłumnie zgromadziliśmy się na cmentarzu, podczas Mszy Świętej o godz. 11.30. Była to świetna okazja do modlitwy za naszych bliskich zmarłych oraz odpowiedniego przygotowania się do uroczystości odpustowej. Naszymi modlitwami prosiliśmy o łaskę życia wiecznego dla naszych zmarłych, a szczególnie za tych, których Pan powołał w tym roku.

Boże, Stwórco i Odkupicielu wszystkich wiernych, udziel zmarłym sługom i służebnicom swoim odpuszczenia wszystkich grzechów; niech przez pobożne modlitwy dostąpią miłosierdzia, którego zawsze pragnęły. Który żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen.


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj79
mod_vvisit_counterWczoraj117
mod_vvisit_counterW tym tygodniu628
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień1411
mod_vvisit_counterW tym miesiacu3107
mod_vvisit_counterW minionym miesiacu5438
mod_vvisit_counterWszystkich510044