Przemyków


Przemyków


Katarzyny Męczennicy

Parafia Rzymskokatolicka

Niedziela modlitw za zmarłych przed odpustem MB Nieustającej Pomocy

Stało się to już tradycją, że tydzień przed odpustem na cmentarzu odprawiana jest Msza Święta. Chcemy w ten sposób włączyć także naszych zmarłych w przeżywanie tego wielkiego święta naszej parafialnej wspólnoty. Dlatego też 19 czerwca bardzo tłumnie zgromadziliśmy się na cmentarzu, podczas Mszy Świętej o godz. 11.30. Była to świetna okazja do modlitwy za naszych bliskich zmarłych oraz odpowiedniego przygotowania się do uroczystości odpustowej. Naszymi modlitwami prosiliśmy o łaskę życia wiecznego dla naszych zmarłych, a szczególnie za tych, których Pan powołał w tym roku.

Boże, Stwórco i Odkupicielu wszystkich wiernych, udziel zmarłym sługom i służebnicom swoim odpuszczenia wszystkich grzechów; niech przez pobożne modlitwy dostąpią miłosierdzia, którego zawsze pragnęły. Który żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen.


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj118
mod_vvisit_counterWczoraj494
mod_vvisit_counterW tym tygodniu612
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień1611
mod_vvisit_counterW tym miesiacu6214
mod_vvisit_counterW minionym miesiacu8178
mod_vvisit_counterWszystkich471394
Styczeń 2018
22
Poniedziałek
10:16
BuaXua Calendar