Niedziela modlitw za zmarłych przed odpustem MB Nieustającej Pomocy

Stało się to już tradycją, że tydzień przed odpustem na cmentarzu odprawiana jest Msza Święta. Chcemy w ten sposób włączyć także naszych zmarłych w przeżywanie tego wielkiego święta naszej parafialnej wspólnoty. Dlatego też 19 czerwca bardzo tłumnie zgromadziliśmy się na cmentarzu, podczas Mszy Świętej o godz. 11.30. Była to świetna okazja do modlitwy za naszych bliskich zmarłych oraz odpowiedniego przygotowania się do uroczystości odpustowej. Naszymi modlitwami prosiliśmy o łaskę życia wiecznego dla naszych zmarłych, a szczególnie za tych, których Pan powołał w tym roku.

Boże, Stwórco i Odkupicielu wszystkich wiernych, udziel zmarłym sługom i służebnicom swoim odpuszczenia wszystkich grzechów; niech przez pobożne modlitwy dostąpią miłosierdzia, którego zawsze pragnęły. Który żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen.