Przemyków


Przemyków


Katarzyny Męczennicy

Parafia Rzymskokatolicka

Boże Cialo w naszej Parafii

Uroczystość Bożego Ciała, to nic innego tylko dzień dziękczynienia. Dziękujmy więc dziś Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu, jak tylko potrafimy najlepiej za ten bezcenny dar Ciała i Krwi Chrystusa Pana. Wyrażajmy nasze dziękczynienie nie tylko modlitwą, śpiewem cudownych pieśni, uczestnictwem w dzisiejszej procesji, ale przede wszystkim umiłowaniem Chrystusa w Eucharystii i jak najczęstszym przyjmowaniem Go do naszych serc.


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj94
mod_vvisit_counterWczoraj494
mod_vvisit_counterW tym tygodniu588
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień1611
mod_vvisit_counterW tym miesiacu6190
mod_vvisit_counterW minionym miesiacu8178
mod_vvisit_counterWszystkich471370
Styczeń 2018
22
Poniedziałek
10:12
BuaXua Calendar