Przemyków


Przemyków


Katarzyny Męczennicy

Parafia Rzymskokatolicka

Boże Cialo w naszej Parafii

Uroczystość Bożego Ciała, to nic innego tylko dzień dziękczynienia. Dziękujmy więc dziś Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu, jak tylko potrafimy najlepiej za ten bezcenny dar Ciała i Krwi Chrystusa Pana. Wyrażajmy nasze dziękczynienie nie tylko modlitwą, śpiewem cudownych pieśni, uczestnictwem w dzisiejszej procesji, ale przede wszystkim umiłowaniem Chrystusa w Eucharystii i jak najczęstszym przyjmowaniem Go do naszych serc.


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj88
mod_vvisit_counterWczoraj117
mod_vvisit_counterW tym tygodniu637
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień1411
mod_vvisit_counterW tym miesiacu3116
mod_vvisit_counterW minionym miesiacu5438
mod_vvisit_counterWszystkich510053