Przemyków


Przemyków


Katarzyny Męczennicy

Parafia Rzymskokatolicka

Pierwsza Droga Krzyżowa ulicami Przemykowa.

W Wielki Piątek o godz. 16.00. rozpoczęła się po raz pierwszy Droga Krzyżowa ulicami Przemykowa. Krzyż niesiony był przez przedstawicieli naszej wspólnoty parafialnej  przez mieszkańców Malkowic, Siedlisk Góra, Siedlisk Stanisławice i Skała, Zabrowarza, Przemykowa Koloni, Przemykowa od Rachwałowic i ul. Szklarniowa,   Przemykowa Główna, Przemykowa od Piotrowic i ul. Rzemieślnicza, Piotrowic od Młyna, Piotrowic - Spacerowa, Piotrowic Asfalt i Ławy, Kijan oraz Siostry Różańcowe i młodzież przygotowująca się do Bierzmowania.  Towarzyszyli wszystkim Strażacy z OSP Przemyków. Po Drodze Krzyżowej rozpoczęła się Liturgia Wielkiego Piątku.

 


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj56
mod_vvisit_counterWczoraj117
mod_vvisit_counterW tym tygodniu605
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień1411
mod_vvisit_counterW tym miesiacu3084
mod_vvisit_counterW minionym miesiacu5438
mod_vvisit_counterWszystkich510021