Przemyków


Przemyków


Katarzyny Męczennicy

Parafia Rzymskokatolicka

Pierwsza Droga Krzyżowa ulicami Przemykowa.

W Wielki Piątek o godz. 16.00. rozpoczęła się po raz pierwszy Droga Krzyżowa ulicami Przemykowa. Krzyż niesiony był przez przedstawicieli naszej wspólnoty parafialnej  przez mieszkańców Malkowic, Siedlisk Góra, Siedlisk Stanisławice i Skała, Zabrowarza, Przemykowa Koloni, Przemykowa od Rachwałowic i ul. Szklarniowa,   Przemykowa Główna, Przemykowa od Piotrowic i ul. Rzemieślnicza, Piotrowic od Młyna, Piotrowic - Spacerowa, Piotrowic Asfalt i Ławy, Kijan oraz Siostry Różańcowe i młodzież przygotowująca się do Bierzmowania.  Towarzyszyli wszystkim Strażacy z OSP Przemyków. Po Drodze Krzyżowej rozpoczęła się Liturgia Wielkiego Piątku.

 


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj117
mod_vvisit_counterWczoraj494
mod_vvisit_counterW tym tygodniu611
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień1611
mod_vvisit_counterW tym miesiacu6213
mod_vvisit_counterW minionym miesiacu8178
mod_vvisit_counterWszystkich471393
Styczeń 2018
22
Poniedziałek
10:15
BuaXua Calendar