Pierwsza Droga Krzyżowa ulicami Przemykowa.

W Wielki Piątek o godz. 16.00. rozpoczęła się po raz pierwszy Droga Krzyżowa ulicami Przemykowa. Krzyż niesiony był przez przedstawicieli naszej wspólnoty parafialnej  przez mieszkańców Malkowic, Siedlisk Góra, Siedlisk Stanisławice i Skała, Zabrowarza, Przemykowa Koloni, Przemykowa od Rachwałowic i ul. Szklarniowa,   Przemykowa Główna, Przemykowa od Piotrowic i ul. Rzemieślnicza, Piotrowic od Młyna, Piotrowic - Spacerowa, Piotrowic Asfalt i Ławy, Kijan oraz Siostry Różańcowe i młodzież przygotowująca się do Bierzmowania.  Towarzyszyli wszystkim Strażacy z OSP Przemyków. Po Drodze Krzyżowej rozpoczęła się Liturgia Wielkiego Piątku.

Styczeń 2018